מערכת CRM בענן

המילה האחרונה בנוגע לניהול לקוחות
זוכרים את תקופת האבן בה היינו לחוצים לגבות כל פיסת מידע על דיסקט, פן יאבד בתהום הנשייה של מערכות המחשוב של אז – שכוח העיבוד של כל אחת מהן היה אחוז זעיר מזה של כל טלפון סלולרי בזמננו? או את עידן ה-CD-ROM הקרוב יותר, שבו צורבים או מכשירי דיסק-און-קי החליפו את הפלופי אבל דרשו התעסקות אינטנסיבית ומייגעת לא פחות, שבמידה רבה האטה את פעילות המשרד?

תאמינו או לא, אבל גם האובססיה הרווחת כיום לשמור כל קובץ בספרייה ייעודית במחשב המשרדי שלכם בעבודה (ואפילו ברשת המחשבים המשרדית שהוא מחובר אליה) היא מנהג שעתיד לעבור מן העולם בקרוב. במקום לשבור את הראש על ניהול תמיכה טכנית בתוך הארגון, רכישה ורישוי של תוכנה וחומרה וגיבוי ושדרוג של רכיביה השונים, משרדים כיום פשוט מעבירים את האחריות לשירות חיצוני וכך חוסכים לעצמם זמן ועלויות יקרים מפז. האפשרות להתחבר לענן היא מיידית, התמיכה הטכנית הקבועה מובטחת ושטח האחסון גדול בהרבה מכל מה שמחשב אחד או מערכת מחשבים מצומצמת יכולים לספק.
 

מערכת CRM בענן

גם בכל הנוגע ל-CRM (Customer Relationship Management), קרי, ניהול הלקוחות בארגון שלכם, יש מגוון רחב של יתרונות באחסון כל המידע הקשור בהם בענן במקום במחשב האישי או ברשת המשרדית. ריכוז כל הנתונים לגבי לקוחותיכם במאגר אחד הופך אותם לנגישים ומקל עליכם להתמצא בהם ולשמור על קשר שוטף ומשתלם עסקית עם הלקוחות. כל המידע מגובה במספר שרתים חזקים ומוגן באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כך שאתם יכולים להיות רגועים בכל הנוגע לאבטחתו.

בנוסף לכך, מערכת CRM בענן מתאפיינת בממשק עבודה קל לתפעול ונוח לשימוש, ובמהירות ויציבות שיזניקו את קצב התפוקה במשרד שלכם מעידן המערות של ראשית ימי האינטרנט היישר אל המאה ה-21.

Aurora - שחר של יום חדש

חברת Aurora מתמחה בסיפוק פתרונות ה-CRM המקצועיים, המתקדמים והעדכניים ביותר לכל משרד, בהתאמה אישית לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ובליווי אישי מלא לאורך כל שלבי הטמעת המערכות החדשות בעסק.

אורורה מנטל – פתרונות CRM בהתאמה אישית לעסקים גדולים ובינוניים  |  074-732-3004  |  office@aurora-mantle.com

נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם בטופס הבא: