מערכת לניהול עסק בענן

כבר לא מדע בדיוני
למי מאתנו לא יצא לצפות בסרטים עתידניים שבהם צוות ספינת חלל דואג לתחזוקתה השוטפת באמצעות מחשב-על אחד, שכלל לא זקוק לנפח גשמי אלא פועל על מטריצת אנרגיה מסוג כזה או אחר? ובכן, בימינו כבר לא מדובר בפנטזיית מדע בדיוני בלבד אלא במציאות ההולכת ומתפתחת כבר מספר שנים, ושחוללה מהפכה של ממש בכל הנוגע לניהול קל, יעיל וחסכוני של עסקים. כיום, הודות לאפשרות להעלות את כל המידע הקשור לעסק וללקוחותיו לענן, לאחסנו ולגבותו על מספר שרתים חזקים המוגנים על ידי טכנולוגיית אבטחת המידע המתקדמת ביותר הקיימת – בכל הנוגע לניהול עסק מרחוק, בנוחות ובקלות, השמים הם הגבול.

אז בואו נעשה סדר בדברים: מה זו בעצם מערכת לניהול עסק בענן, באילו מערכות מומלץ ביותר להשתמש ואיזו חברה יכולה לספק לעסק שלכם פתרונות מותאמים אישית לניהול קשרי לקוחות באמצעות מערכות המידע המתקדמות ביותר?

מערכת לניהול עסק בענן

ניהול עסק בענן משמעו ריכוז כל היבטי ההתנהלות הממוחשבת של העסק במערכת מתוחכמת ההופכת תפעול ותחזוקת רשת מחשבים והעסקת אנשי מחשבים, מומחי אבטחת מידע או תמיכה טכנית למיותרים לחלוטין. מערכת זו תאפשר לכם לגבות את כל הנתונים באופן מסודר, נוח לשימוש וקל לתפעול על גבי מספר שרתים חזקים ומאובטחים היטב, כך שלא יהיה כל חשש למחיקת המידע או לפריצה אליו. המערכת גם תספק לכם תמיכה טכנית קבועה ואיכותית, פתרון יעיל ונוח של תקלות, ממשק ידידותי ונוח לתפעול שיאפשר לכל עובדי החברה גישה לנתונים הרלוונטיים, ואפשרות לחיבור מוגן ומאובטח מרחוק מכל מכשיר ומכל רשת.

המובילה בתחום היא מיקרוסופט, אשר פיתחה את Microsoft Dynamics 365 המורכבת משורה של אפליקציות ענן מסונכרנות שיאפשרו לכם לנהל את כל היבטי העסק שלכם, ובכלל זאת ניהול קשרי לקוחות (CRM), מבלי שתזדקקו לדבר פרט למכשיר מובייל עם חיבור לאינטרנט.

Aurora Mantle – התאמת מערכות ענן לעסקים היא המומחיות שלנו

הצוות המקצועי, המוכשר והמנוסה שלנו מתמחה במתן פתרונות ניהול עסק בענן לחברות ולארגונים באופן המותאם לצרכי כל לקוח.

אורורה מנטל – פתרונות CRM בהתאמה אישית לעסקים גדולים ובינוניים  |  074-732-3004  |  office@aurora-mantle.com

נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם בטופס הבא: