פיתוח מערכת לעסקים קטנים

רק עם Aurora Mantle
אז הקמתם עסק חדש. שכרתם משרד, עיצבתם אותו באופן שמביא לידי ביטוי את התדמית שאתם מעוניינים ליצור בקרב שותפים ולקוחות, מיינתם מועמדים ובחרתם עובדים. אולם האם נתתם את הדעת באופן מספק על יצירת תשתית מחשוב משרדית לניהול יעיל, חסכוני ונוח של העסק? השאלה הזו הולכת ונעשית חשובה ככל שהעסק קטן יותר, זקוק למספר קטן יותר של עובדים והעלויות הכרוכות בעודף עובדים, בתחזוקה מיותרת של רשת מחשבים ואנשי תמיכה טכנית או אבטחת מידע וביתר מאפייני המשרד הישן והמסורבל, עלולות למנוע ממנו להגיע להצלחה כלכלית.

הבשורה הטובה היא שבימינו תוכלו לנהל משרד על כל המשתמע מכך, ובכלל זאת ניהול יעיל ומסודר של קשרי הלקוחות שלכם (CRM) מבלי שתזדקקו למחשבים, עובדים או תשתיות כלשהן פרט למכשיר נייד עם חיבור ל-Wi-Fi. אך לשם כך, עליכם להטמיע בעסק שלכם פתרונות CRM המתאימים לצרכיו הייחודיים, בעזרת חברה המעסיקה אנשי מקצוע מנוסים המתמחים בהתאמה אישית של מערכות לניהול עסקים קטנים לכל לקוח ולקוח.

פתרונות מערכת לעסקים קטנים

המובילה בתחום מערכות CRM לעסקים היא מיקרוסופט, שהשיקה את Microsoft Dynamics 365 – סדרה של אפליקציות ענן מסונכרנות המספקות לכם ממשק נוח לשימוש וקל לתפעול, גישה נוחה ומאובטחת לנתונים הרלוונטיים עבור עובדי החברה מכל מקום וכל רשת ואפשרות לאחסון מגובה ומאובטח של כל הנתונים בענן (כלומר, על מספר שרתים חזקים ומוגנים במיטב טכנולוגיית אבטחת המידע הקיימת כיום).

בכל הנוגע לניהול משרד – נוחות היא שם המשחק

חברת Aurora Mantle היא חברה צעירה המעסיקה מומחים שלכל אחד מהם ניסיון עשיר בהטמעת פתרונות CRM בהתאמה אישית לעסקים קטנים.

אנשי המקצוע שלנו נמנים על המובילים בתחומם לא רק בידע ובמיומנות שבהם ניחנו, אלא גם בתודעת שירות בלתי מתפשרת וביחס אדיב, נעים וסובלני לכל אחד מלקוחותינו.

הם ילוו אתכם לאורך כל תהליך הטמעת המערכת, מהכרת הארגון וצרכיו, דרך בניית ופיתוח מערכת המותאמת להם במיוחד והדרכה מקצועית של העובדים בכל הנוגע לשימוש בה ועד השקת המערכת והמשך תמיכה ופיתוח.

אורורה מנטל – פתרונות CRM בהתאמה אישית לעסקים גדולים ובינוניים  |  074-732-3004  |  office@aurora-mantle.com

נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם בטופס הבא: