ניהול לקוחות עם מערכת CRM

לא משנה איזה עסק יש לכם, עסק שמוכר מוצרים או שירותים, בשביל להצליח לעבוד נכון ולהגדיל את כמות הלקוחות שלכם כמו גם לטפל בלקוחות הקיימים שלכם בצורה טובה, אתם חייבים ניהול לקוחות עם מערכת CRM.

הטמעת מערכת CRM יכולה לעשות פלאים לעסק שלכם, למקד אתכם ולסדר לכם את הראש והיא תאפשר לכם לספק שירות לקוחות ברמה גבוהה. ניהול לקוחות עם מערכות CRM יכול לכלול מערכות סליקה מול חברת אשראי, תוכנת ניהול משימות ועוד פונקציות רבות אחרות. אם אתם רוצים לקחת את ניהול הלקוחות שלכם צעד אחד קדימה, אתם חייבים להכיר את חברת אורורה מנטל, החברה היחידה בישראל שתוכל לפתח לכם תוכנת CRM בהתאם לצרכים שלכם.
CRM לעסקים
תועלת לכם וללקוחות
ניהול לקוחות עם מערכת CRM תעשה לכם את החיים לקלים יותר ותאפשר ללקוחות שלכם לקבל את השירות הטוב ביותר. הטמעת מערכת CRM הכוללת תוכנת ניהול משימות כמו גם מערכות סליקה מול חברת האשראי תאפשר לכם לתת שירות מהיר יותר ונוח יותר והכל יהיה מתועד. ניהול לקוחות עם מערכת CRM תחסוך מכם לשבור את הראש למי נתתם שירות ולמי לא, מה היה בשיחה האחרונה עם לקוח ספציפי והאם התשלום נגבה ממנו והוצאה לו חשבונית.  הכול יהיה במקום אחד יחד עם ריכוז הלידים שלכם ומידע רב נוסף אחר. המערכת תהיה מן חדר פיקוד ושליטה ממנה ניתן יהיה לראות את כל הפעילות בעסק.

מערכות CRM זה רק חברת אורורה מנטל
אם ניהול לקוחות עם מערכת CRM מעניין אתכם ואתם רוצים מערכת כזו משלכם עם פונקציות שמותאמות לכם, חברת אורורה מנטל היא החברה אותה אתם מחפשים. חברת אורורה מנטל תסייע לכם להבין מהם הצרכים שלכם ואיך אתם יכולים לתת להם מענה באמצעות התוכנה הזו, ותאפשר לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם. צוות החברה מדריך את העובדים לאחר סיום הקמת תוכנת ה- CRM ומספק גם שירות לקוחות לאחר מכן, הכול לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות ובמהירות הגבוהה ביותר.

אורורה מנטל – פתרונות CRM בהתאמה אישית לעסקים גדולים ובינוניים  |  074-732-3004  |  office@aurora-mantle.com

נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם בטופס הבא: