טיפים לבעלי עסקים – איך לעבור את משבר הקורונה בשלום?

בין רגע, ללא הכנה מוקדמת העולם כולו נכנס אל תוך משבר כלכלי, בריאותי וחברתי שאין לו סוף. וירוס קורונה, שהופיע לראשונה בדצמבר 2019 במחוז חובי בסין, אט אט צבר תאוצה והגיע גם למחוזותינו. מאז ועד היום, נאלצה המדינה לבצע כמה וכמה צעדי מנע, שברושם הטלת הגבלות חריפות על המשק הישראלי, כדי למנוע התפשטות של הווירוס. בתור בעלי עסקים, לצד החשש הטבעי מהבריאות, מקנן גם החשש לעסק שלכם ולמקור הפרנסה המרכזי של הבית. 

לוקחים אחריות – ניהול העסק בימי משבר

אם אתם רוצים לשמור על מינימום פעילות בבית העסק שלכם ולהצליח לשרוד את משבר הקורונה, חשוב לפעול בדרכים הבאות:

ניהול מרחוק – כל משימה אותה ניתן לבצע מרחוק, וכל עובד שיכול לעבוד מהבית, יעברו באופן מהיר לסגנון עבודה שכזה. לא רק לטובת העובד עצמו, אלא גם לעובדים החיוניים בצוות שלכם שלא יכולים לוותר על הגעה למשרדים או למפעל.
ניהול כלכלי – כדי לצמצם בצורה משמעותית את ההוצאות, אתם צריכים לבצע הסתכלות כלכלית מחודשת על כל המאזן שלכם. ניקוי הוצאות לא רלוונטיות, היא משימה שיכולה להשאיר לכם תזרים מזומנים שיחזיק את העסק בחיים.
ניצול טכנולוגיה – נסו לנצל את התקופה הקשה כדי להטמיע בבית העסק שלכם טכנולוגיות חדישות ומתקדמות שישרתו אתכם גם בעתיד. למשל, צמצום השימוש בעובדים בפסי הייצור, ומעבר לשימוש במכונות.

CRM לעסקים

חושבים על העתיד, כבר מהווה

כל משבר הוא הזדמנות. על אחת כמה וכמה משבר שעוצר לחלוטין את המשק. אולי עכשיו אין לכם הכנסה מיידית והמצב הכלכלי קשה, אך אם תסתכלו על היום שאחרי ותנסו לאפשר לעסק שלכם להתייעל בצורה האפקטיבית ביותר, ייתכן ותצליחו למצוא את הפתרונות שיביאו אתכם להצלחה גם לאחר התקופה הקשה. חשיבה יצירתית היא שם המשחק והמפתח להצלחת העסק, מונח אצלכם ביד. אל תחששו לחקור ולנסות למצוא פתרונות לא שגרתיים. שכן, מדובר על מצב לא שגרתי בעליל שמחייב פעולות מהירות והתאמה כמעט יום יומית למתחרש. וכמובן, אל תשכחו לשמור על הבריאות!

מידע זה כוח, למדו הכל על השותפים העסקיים שלכם

אחד הלקחים העיקריים שלמדו בעלי עסקים ומנהלי חברות בזמן משבר הקורונה הוא כי זהירות בעסקים הוא אחד המרכיבים החשובים בעסקים מוצלחים. גם אם החברה שלכם לא נפגעה ישירות מהמשבר, סיכוי גבוה מאוד שנפגעה עקב שיתוף פעולה מסוים עם חברה אחרת אשר סבלה מחוסר יציבות בתקופה זו. שיתוף פעולה זה יכול לבוא לידי ביטוי בצורת ספק, נותן שירות, לקוח גדול ועוד. 

לכן מומלץ מאוד לבעלי עסקים לנהל את הסיכונים שלהם בצורה נכונה ולעשות שימוש במודיעין עסקי איכותי אשר יספק להם את המידע הנחוץ לקבלת החלטות עסקיות. כמה הגורם איתו אנו מתכוונים לעשות עסקים הוא עסק יציב? מה מצבו הכלכלי? ועוד. 

Aurora - איכות, מקצועיות ועדכניות

חברת Aurora היא חברה חדשה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר ורב שנים בהטמעת מערכות CRM לעסקים ובמציאת פתרונות ניהול לקוחות מתקדמים, אפקטיביים ומותאמים אישית למגוון רחב של ארגונים, חברות ובתי עסק.

תהליך ההטמעה כולל ליווי מלא ומסור של כל עסק על ידי המומחים שלנו, שבנוסף לכישוריהם המקצועיים ניחנים בתודעת שירות מפותחת ובלתי מתפשרת ומעניקים יחס אישי אדיב, נעים ומתחשב לכל לקוחותינו.

אנו מתמחים בהתאמה אישית של המערכת לצרכיו הייחודיים של כל עסק.

אורורה מנטל – פתרונות CRM בהתאמה אישית לעסקים גדולים ובינוניים  |  074-732-3004  |  office@aurora-mantle.com

נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם בטופס הבא: