אם אתם רוצים לנהל את העסק שלכם טוב יותר, אם אתם רוצים לשרת את הלקוחות שלכם ברמה גבוהה יותר ולנהל אותם בצורה מיטבית, אתם חייבים הטמעת מערכות CRM בעסק שלכם.

לא משנה איזה עסק יש לכם, עסק שמוכר מוצרים או שירותים, בשביל להצליח לעבוד נכון ולהגדיל את כמות הלקוחות שלכם כמו גם לטפל בלקוחות הקיימים שלכם בצורה טובה, אתם חייבים ניהול לקוחות עם מערכת CRM.

המרכיב המרכזי בכל עסק הוא השירות שבו. לא משנה כמה המוצרים או השירותים שלכם יהיו טובים ולא משנה עד כמה תשקיעו בעסק, אם השירות לא יהיה מושלם כשהלקוחות שלכם יצטרכו אותו, מהר מאוד הם יעזבו אתכם.

בשביל לנהל עסק בצורה טובה ובשביל שהוא יביא את התוצאות הרצויות, צריך לנהל את תהליכי העבודה ביד רמה וצריך מעקב אחרי כל פעולה ופעולה. ניהול תהליכי עבודה בצורה נכונה הוכח כבר מזמן כמשפר תוצאות, בטח בהשוואה למצב בו יש כאוס בעסק ואף אחד לא יודע מה השני עושה. ניהול תהליכי עבודה בעזרת תוכנת CRM לעסקים הוא הדבר הנכון לעשות, ויש לא מעט פתרונות CRM מותאמים לכל עסק ועסק.

את המונח CRM בטוח כבר שמעתם. הוא רווח מאוד בעולם העבודה וההייטק והוא מתייחס למערכות לניהול קשרי לקוחות, מערכות שיכולות לכלול פונקציות שונות. תהליך הטמעת CRM הוא תהליך שצריך לעשות אותו באופן מקצועי, בין אם מדובר על הטמעת תוכנת CRM לחברות או תוכנת CRM לעסק קטן או בינוני.

אז הקמתם עסק חדש. שכרתם משרד, עיצבתם אותו באופן שמביא לידי ביטוי את התדמית שאתם מעוניינים ליצור בקרב שותפים ולקוחות, מיינתם מועמדים ובחרתם עובדים. אולם האם נתתם את הדעת באופן מספק על יצירת תשתית מחשוב משרדית לניהול יעיל, חסכוני ונוח של העסק?

אם יש לכם עסק ואתם רוצים לנהל אותו כמו שצריך, אם אתם רוצים שכל המידע יזרום למקום אחד וייצא ממקום אחד אתם חייבים CRM לעסקים בין אם זה מייקרוסופט CRM או כל CRM שהוא. 

יש לכם חברה ואתם רוצים לייעל את העבודה בה? רוצים שהכול יהיה במקום אחד ותוכלו לגשת למערכת הניהול מכל מקום? צריכים למקד את העובדים שלכם ולהפוך אותם לאפקטיביים יותר? מערכות CRM לחברה יכולות להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. מערכות CRM לחברה אלו מערכות שיודעות לעשות פעולות שונות בהתאם לדרישה

דיוור אלקטרוני הוא אחד מאמצעי השיווק העוצמתיים ביותר שקיימים. מערכות CRM דיוור אלקטרוני מאפשרות לשמור על קשר עם לקוחות קיימים כמו גם לגייס לקוחות חדשים באמצעות מיילים שאמורים לגרום להם לעניין וליצירת קשר.

זוכרים את הימים שהאופציה היחידה להוציא חשבונית היתה באופן ידני? נראה לפעמים שזה היה מזמן… אומנם, גם היום יש עוד עסקים שמנפיקים חשבונית כתובה אך זה הולך ונעלם מן העולם, וכיום יש מערכות להנפקת חשבונית מס שעושות את זה על פי דרישה או אוטומטית בדרישת תשלום או לאחר תשלום.

ניהול עסק הוא כאב ראש לא קטן. צריך לדאוג לתפעול השוטף, צריך לוודא שהמוצרים תקינים וראויים למכירה או שהשירותים ברמה טובה, צריך לוודא שהעובדים עושים את עבודתם, צריך לוודא שהנהלת החשבונות עובדת כמו שצריך ובכללה גם יוצאים חיובים ללקוחות וכדאי שתהיה מערכת שמנהלת את כל זה. מערכת לחיוב לקוחות תחסוך מכם לא מעט כאב ראש ותהיה טובה ואפקטיבית עבורכם.

אם אתם רוצים לשמור על מינימום פעילות בבית העסק שלכם ולהצליח לשרוד את משבר הקורונה, חשוב לפעול בדרכים הבאות:

החודשים האחרונים המחישו בצורה מובהקת את החשיבות הגבוהה של ניהול המשרד מכל מקום ברחבי העולם. אם אתם נמצאים בבית, בחו"ל או ברכב בדרך לפגישה עסקית. כיום, רשימת הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים צריכה להימצא בכף ידכם, עם אפשרות לראות בתוך דקות אחדות את ההתקשרות עם הלקוח. במאמר זה נגלה איך אפשר לייעל את העסק תוך שימוש בתוכנות ניהול לקוחות חכמות.

מערכות לניהול קשרי לקוחות הן חלק בלתי נפרד מכל עסק, במרוצת השנים השוק של תוכנות ניהול לידים וקשרי לקוחות היה לאחד מהשווקים הגדולים בעולם הסחר הדיגיטלי (eCommerce), כל אחד כיום יודע שכדי להגדיל את צמיחת העסק ולייצר מערך שיווקי מתפקד ואיכותי אתם מוכרחים לנהל את הלידים ואת קשרי הלקוחות שלכם ברמת ארגון וסדר הגבוהה ביותר

אורורה מנטל – פתרונות CRM בהתאמה אישית לעסקים גדולים ובינוניים  |  074-732-3004  |  office@aurora-mantle.com

נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם בטופס הבא: