מערכת CRM – מה זה crm

Facebook
Twitter
LinkedIn

מערכת CRM היא קטגוריה של פתרונות תוכנה העוסקת במערכות שונות לניהול לקוחות החל ממכירות ועד שירות ושיווק. מדובר על מערכת המסייעת להפוך את ההליכים העסקיים לפשוטים יותר תוך חיבור של נתוני הלקוחות במטרה לסייע לבעלי עסקים ליצור קשרי לקוחות תוך שיפור פרודוקטיביות.

בחירת מערכת CRM

היום ישנן תוכנות רבות ולכן בעת בחירת מערכת crm חשוב ביותר לערוך מחקר קצר במטרה להבין מה הלקוחות מחפשים ומהם הכלים הטובים ביותר שיש לספק לנציגי החברה על מנת לסייע להם לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר.

התוכנה יכולה להגדיל את הרווחיות של העסק על ידי ייעול הליכים מנהליים בחטיבות שונות כמו חטיבת מכירות, שיווק תוך אפשרות להתמקד באחד הדברים החשובים ביותר בעסק- בניית שירות לקוחות ושמירה על מערך לקוחות. מדובר על פתרון אפקטיבי ביותר בו מאוחסן כל מה שחשוב לעסק תוך שיפור ושמירה על קשרי לקוחות.

ללא התוכנה יש אפשרות לפספס הזדמנויות רבות לצמיחה של העסק ואובדן הכנסות, זאת בשל חוסר ייעול של הליכי התפעול או חוסר יכולת להפיק את המיטב מקשרי לקוחות. תארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: מצב בו איבדתם את פרטי יצירת הקשר של הלקוחות וגיליתם כי העיכוב גרם לכך שהלקוחות עזבו לטובת המתחרים. לעומת זאת, דמיינו לעצמכם סיטואציה במסגרתה שני אנשים מכירות רודפים אחר לקוחות, מה שעשוי להוביל לתחרות מכוערת בתוך העסק. עם זאת, כאשר יש תוכנה המיועדת לשמירה על לקוחת ועדכון קשרי לקוחות, ניתן להיות עם היד על הדופק ולא לאבד את האינטראקציה עם הלקוחות.

אין ספק כי מדובר על תוכנה יעילה במיוחד אשר מסייעת לעובדים להפוך משימות לאוטומטיות ומציע תובנות וכן מסייע בשיפור שירות לקוחות. התוכנה מבטיחה כי כל הרכיבים השונים משתלבים היטב ומשתפים פעולה. מכאן, יש חשיבות עליונה לבצע מחקר מקיף טרם בחירת התוכנה על מנת להתאים את התוכנה לצרכים של העסק.

בסופו של דבר, המטרה היא שהתוכנה תתאים לבית העסק כמו כפפה ליד ותאפשר למנהלים להגיע רחוק ככל האפשר בכל הקשור לשמירה על הלקוחות ואפשרות להיות עם האצבע על הדופק בכל הקשור להתנהלות מולם בכל זמן נתון.

 אילו יתרונות יש לתוכנה?

יש  מספר יתרונות לתוכנה עם אורורה CRM וכעת נמנה את היתרונות השונים:

יצירת מתאם בין מערכי המכירות והשיווק: מדובר על עבודה משותפת בין מערכי המכירות והשיווק על מנת להבין בצורה טובה ויעילה יותר את הצרכים של הלקוחות ולספק מענה מקיף באמצעות ערוצי השיווק המתאימים ביותר.

 אפשרות להתחבר ללקוחות ברגע הנכון באמצעות שימוש בערוצי תקשורת מתאימים עבורם. כך ניתן להיות בקשר רציף עם הלקוחות.

זיהוי סוג המסרים שיש לשלוח לקהל הלקוחות ואת המועד המתאים.

טיפוח לידים נכונים במטרה להבטיח מעבר נכון בין שיווק למכירות.

 שיפור יעילות של מערך המכירות.

 ריכוז הנתונים של הלקוחות במקום אחד: זאת  במטרה שהנציגים ייהנו מגישה למידע בזמן אמת וכך יספקו פתרונות מקיפים.

מערכת CRM

התוכנה מאפשרת לצוות המכירות לייעל את הליך המכירות לטובת איתור הלידים הנכונים ביותר תוך אפשרות לספק לצוות תובנות שונות בעת ההתקשרות עם הלקוחות. אם כך, השימוש בתוכנה יכול לזהות ולצפות את העדפה של הלקוחות שלכם וכך יש אפשרות ללקוחות לתקשר בצורה טובה יותר עם העסק. ככל שאתם יודעים יותר על העדפות של הלקוחות שלכם, כך תהיה האפשרות ליהנות מרמת אמון גבוהה ובסופו של דבר הלקוחות יישארו אצלכם. אם תספקו נראות לעובדים שלכם, הרי תעניק להם את היתרונות הדרושים לנצח את המתחרים.

השימוש בתוכנה מסייע ליצירת טיפוח הקשר עם הלקוחות בדרכים הבאות:

יצירת מסרים מתאימים לקהל הלקוחות.

גדרת הודעות מידע על מנת שהנציגים ידעו את תדירות הפנייה ללקוחות.

למידה את האופן בו לקוחות מעדיפים את דרכי יצירת הקשר עמם- האם מדובר על מדיה חברתית או שמא האם מדובר על דואל.

הקמת מערכות ניהול קשרי לקוחות עם תוכנות CRM – זאת ההתמחות שלנו

במידה ואתם מחפשים פתרונות מתקדמים של ניהול העסק באמצעות מערכות מתקדמות, הרי חברת  Aurora כוללת צוות עם ניסיון רב שנים בתחום הקמת מערכות ניהול קשרי לקוחות. הצוות שלנו מציע שירות ברמה הגבוהה ביותר הכולל בין היתר איפון של התוכנת CRM ועד שלב העלייה לאוויר. נוסף על כך, אנו דוגלים במתן שירות אישי ותמיכה עבור קהל הלקוחות שלנו.

מערכת ניהול לקוחות מבית מיקרוסופט מציעה פתרונות מתקדמים

התוכנה מבית מיקרוסופט מציעה לקהל הלקוחות פתרונות מתקדמים לניהול העסק. מדובר על תוכנה המספקת כלים מתאימים באופן אישי לאופי והצרכים של הלקוחות על מנת לסייע לחברות להתייעל בכל הקשור להליכי מכירות וכן שירות לקוחות. מדובר על תוכנה אשר מעניקה לקהל הלקוחות בדיוק את מה שהם צריכים על מנת להצעיד את העסק שלכם קדימה- המערכת אותה אנו מציעים ללקוחות מספקת תוכנה לניהול פרויקטים שונים המרכיבים שיתוף פעולה בין מערכות שונות בין העובדים במסגרת השלבים השונים של הפרויקט.

חברות רבות נתקלות בקשיים העשויים לנבוע מחוסר ארגון וסדר- מערכת CRM המותאמת אישית לצרכים של הלקוחות תהפוך את ניהול העסק לפשוט ויעיל יותר וכך יהיה ניתן לראות תוצאות בצורה משמעותית. אין ספק כי התוכנה תסייע בניהול פרויקטים בצורה חלקה ביותר וכך תחסוך זמן ומשאבים רבים ותאפשר לעובדים להתרכז בפרויקטים חשובים. חברתנו הינה החברה המובילה בתחום התאמת המערכת למגוון רחב של עסקים, בין אם מדובר על עסקים גדולים או בין אם מדובר על עסקים בינוניים בהתאם לאופי של העסק.

 צוות העובדים המסור שלנו יודע בדיוק לזהות את הכשלים בחברות השונות ולהציע פתרונות מתקדמים מבחינה טכנולוגית על מנת לגרום לחברות להתפתח תוך התאמה של התהליכים הייחודים לחברות. חברתנו תעניק ליווי צמוד לחברות החל משלב האפיון ועד שלב הדרכת העובדים לשימוש בתוכנה. אנו דוגלים במתן ליווי אישי ולכן נקפיד ללוות אתכם גם לאחר ההטמעה של התוכנת CRM תוך אפשרות להוסיף פיצ’רים נוספים שיובילו לצמיחה של החברה שלכם.   

3 סיבות לשימוש במערכת שלנו

ישנן 3 סיבות טובות לשימוש במערכת שלנו וכעת נפרט:

  1. היסטוריה מלאה של הלקוחות: המערכת שלנו מסייע למחלקת השירות של הלקוחות של העסק להפוך את הטיפול בלקוחות ליעיל יותר באמצעות היסטוריה מלאה של הלקוחות המתקשרים טרם המענה של העובדים לשיחה.
  2. גישה מהירה למאגרי המידע השונים של החברה: נוסף על כך המערכת יכול לספק לעובדים גישה נוחה ומהירה למאגרי מידע שונים של חברה, זאת במטרה לסייע לעובדים לייעל את העבודה מול הלקוחות. 
  3. שיפור חווית לקוחות באמצעות צאט: נוסף על כך, ניתן לשפר את חווית הלקוחות באמצעות צ’אט. באמצעות צ’אט ניתן לסייע ללקוחות בצורה טובה ביותר.

מה חשוב להביא בחשבון במסגרת הגדרת אסטרטגיית crm ?

פתרונות CRM  בהחלט יכולים להתאים הן לעסקים גדולים והן לעסקים קטנים ולשפר את יעילות העבודה תוך הגברת שיתוף הפעולה בין העובדים ולאפשר חווית לקוח טובה יותר. אין מדובר על מערכת CRM המיועדת לחברות גדולות אלא גם עסקים קטנים יכולים למצוא מענה הולם המתאים לצרכים שלהם ולגדול ביחד עם התוכנה. במסגרת הגדרת האסטרטגיה יש להביא בחשבון מספר נקודות חשובות:

ריבוי ערוצים: עסקים רבים יהיו מעוניינים למצוא פתרונות היכולים לעמוד בקצב העבודה ולכן רצוי לחפש מערכת CRM עם בינה מלאכותית, מדיה חברתית וכן יכולת נייד.

בינה עסקית: אפשר לשפר את התוכנה באמצעות פתרונות הכוללים בין היתר ניתוח נתונים ובינה עסקית.

פתרון גמיש: יש להבין כי הצרכים של העסק עשויים להשתנות בזמן הצמיחה וחשוב למצוא פתרון משולב אשר ניתן לשנות הצרכים של העסק תוך מענה על גמישות.

בינה מלאכותית:  פתרונות crm  מספקים כיום דברים חדשים בהשוואה לפתרונות ישנים. היום ניתן לעשות שימוש בכלי אשר אוסף נתונים וכן במערכת המאפשרת להציע תובנה חזיתית על מנת לקבל החלטות נכונות יותר.

איזו מערכת crm מומלצת ?

בשנים האחרונות ניתן למצוא את התוכנה בכל סוג של עסק, זאת בשל העובדה כי מדובר על בתוכנה אשר לעובדים קשה ביותר להסתדר בלעדיה.  אם בעבר רוב העסקים הצליחו להסתדר ללא שימוש בתוכנה, הרי בשנים האחרונות אין זאת אפשרות להסתדר ללא מערכת ניהול לקוחות. בשל התחרות הקיימת היום בשוק, כל עסק צריך לדאוג להגדיל את מעגל הלקוחות ולשמר את הלקוחות הקיימים ולכן יש חשיבות עליונה לנהל את העסק ביעילות רבה באמצעות מערכת CRM מומלצת. חשוב להבין כי מדובר על תוכנה לניהול קשרי לקוחות שהמטרה שלה היא לשמר את קהל הלקוחות ולספק להם את השירות המתאים והמקצועי ביותר.

בתקופה בה אנו חיים בה לכל עסק יש לקוחות רבים ויש חשיבות רבה להשקיע בניהול לקוחות על מנת למנוע מהם לעבור ללקוחות הבאים, שימוש במערכת מומלצת יכול לסייע רבות. מכאן, בעלי עסקים שלא יבינו את התמונה המלאה ולא ישקיעו בשימור הלקוחות שלהם עשויים להגיע למצב ובו הם ימצאו את עצמם בסיטואציה בעיתית במיוחד במסגרתה הם לא מספקים תנאים אידיאלים ללקוחות שלהם וכך לא שומרים על העסק שלהם.

מכאן, החוכמה היא לבחור חברה מקצועית וידועה בתחום מערכות CRM עבודה עם חברה מוכרת כמו חברתנו, תעניק את המענה הטוב ביותר לצרכים שלכם ותספק את התוכנה המתקדמת והמומלצת ביותר אשר תאפשר לכם להתנהל עם לקוחות בקלות ויעילות רבה. אנו נשמח לספק לכם את המערכת המתקדמת ביותר בתחום, זאת במטרה לאפשר לכם ליהנות מניהול מקצועי ביותר ואפקטיבי של העסק. המערכת שלנו נחשבת מתקדמת ביותר ותסייע לכם בשיפור הרווחיות של העסק שלכם.

חשוב לנו לתת לכם להבין כי ברשותנו מערכת מומלצת, מקצועית ואיכותית אשר תסייע לכם לשפר את שירות הלקוחות שלכם ולשמר את הלקוחות הקיימים. אין ספק כי מדובר על חווית שירות מתקדמת ביותר המספקת ללקוחות תחושה שהם חשובים וחיוניים ביותר עבור העסק- מדובר על מערכת מתקדמת אשר מסוגלת לאסוף מידע רב אודות הלקוחות ובהתאם לשמר את הלקוחות הקיימים.

מדוע אנו ממליצים לכם לבחור במערכת Microsoft CRM 

במידה ואתם מחפשים מערכת לניהול לקוחות, הרי אנו ממליצים לכם לבחור את המערכת הנ”ל. אם אתם חשים שאין לכם מספיק מידע מדוע כדאי לבחור בתוכנת CRM, דעו כי אנשי המקצוע שלנו עומדים לשירותכם ומאפשרים לכם להתייעץ עימם על מנת לקבל את כל המידע בצורה הנכונה והטובה ביותר. מבין התוכנות שאנו מציעים אין כל ספק כי מדובר על תוכנה ייחודית וכעת נמנה את היתרונות:

 קלות השימוש: בשל העיצוב המזכיר תוכנות אחרות המערכת CRM נראית מוכרת למשתמשים חדשים, מה שמאפשר קלות ונוחות במהלך העבודה על המערכת. נציין כי לאורך השנים המוצר עבר פיתוחים רבים אשר הונחו על ידי מהנדסים מתוך מטרה אחת- נוחות עבור המשתמשים. מהנדסי תוכנה עשו ימים ולילות על מנת לעצב את התוכנה ידידותית למשתמשים בהתאם לצורה בה המשתמשים עושים בה שימוש.

גמישות: בין אם יש לכם חברה גדולה או חברה קטנה, זה לא משנה- צוות המתקינים המנוסה של חברתנו ישמח להתקין עבורכם את המערכת המתקדמת ביותר כך שתתאים לצרכים של החברה שלכם בצורה הטובה ביותר.

פונקציונאליות:  מדובר על מערכת המציעה מגוון רחב של פונקציות שימוש אפשריות וכך המשתמשים במערכת יכולים לבחור את הפונקציות המתאימות ביותר לשימוש עבורם.

 כך או אחרת, אם המטרה היא להצעיד את החברה שלכם קדימה, עליכם להיות מצויידים במערכת המתקדמת והאיכותית ביותר. אנו נשמח להציע לכם את המערכת המתקדמת ביותר.

יתרונות תוכנת CRM בענן

CRM בענן משמעותו היא העברה של כל הנתונים והפעילויות של כלל הלקוחות לשירותי מחשוב חיצוניים. יש חשיבות רבה לרכז את כל הנתונים של הלקוחות במקום אחד וכך לשמור על כל הנתונים שלהם- כך הדבר מאפשר לתכנן את האסטרטגיה העסקית לאורך טווח ארוך..

 ישנם יתרונות רבים לשימוש במערכת וכעת נמנה את היתרונות השונים:

 גיבוי מידע ונתונים על גבי שרתים חזקים: מדובר על אפשרות גיבוי מידע ונתונים על גבי שירותים חזקים. משאבי המידע שמורים ומגובים במספר שרתים ולא באמצעות מחשב יחיד וכך ניתן ליהנות מאבטחה גבוהה.

נגישות: מידע המצוי על גבי ענן נגיש מכל מקום והמשמעות היא כי ניתן לבצע עבודה מרחוק מכל מקום וכך לתת מענה לכלל הלקוחות מכל מקום בעולם ובכל שעה. בין אם מדובר על ישראל או כל מקום אחר בעולם- ניתן להיות בקשר עם לקוחות.

  היכרות עם לקוחות: בעלי עסקים והעובדים שלהם רוצים להכיר טוב יותר את קהל הלקוחות. באמצעות המערכת ניתן להכיר את הלקוחות בצורה טובה יותר- כל המידע נאסף במערכת מרכזית אחת. הנתונים הנאספים על ידי המערכת מאפשרים להכיר את האופי ואת ההרגלים של הלקוחות בהתאם לנתונים השונים. כך בעלי עסק והעובדים יכולים להציע ללקוחות הצעות בהתאם לצרכים של הלקוחות.

שמירת מידע בצורה איכותית: המידע נשמר במערכת בצורה איכותית במסגרת הטיפול בלקוחות, לרבות שיחות שנענו וכן תיעוד מסמכים.

חיזוק קשרים עם לקוחות: בעלי העסק יכולים לשמור על קשר עם הלקוחות ולהציע להם הצעות שונות והנחות בהתאם לנתונים הנאספים וכך הם יוכלו להסיק מסקנות לגבי העדפות של הלקוחות שלהם.

יציבות ונוחות: מדובר על מערכת המאפשרת לשמור על המידע לאורך זמן רב באמצעות מערכות מידע וכך ניתן להסיק כי המידע נשמר לאורך זמן רב.

מהירות: מדובר על מערכת CRM מהירה ביותר הכוללת ממשקי עבודה קלים ונוחים לתפעול ושימוש. המהירות והנוחות מאפשרים תיעוד ואיסוף של מידע מלקוחות.

גמישות בהתאם לצרכים של העסק: מדובר על תוכנת CRM נוחה לשימוש המאפשרת גמישות בהתאם לצרכים של העסק.

קלות הפעלה: מדובר על תוכנת CRM קלה להפעלה ומשופרת תמידית לצורך שיפור חווית הלקוחות.

 אנו נשמח לספק לכם פתרונות מתקדמים לניהול העסק שלכם באמצעות תוכנת CRM על מנת להבטיח ניהול אפקטיבי ויעיל ביותר של העסק. המערכת שלנו תוכל לספק לסוגי עסקים שונים את הפתרונות הטובים ביותר על מנת לשפר את יעילות העסק.

מה היתרונות של מערכת CRM בעברית

בשנים האחרונות ניתן למצוא יותר ויותר בעלי עסקים המעוניינים להשקיע במערכת בשל ההבנה כי מדובר על מערכת התורמת תרומה משמעותית ביותר לעסק. יותר ויותר חברות מבינות מה זה crm   ומוכנות להשקיע גם בתוכנה בעברית. מערכת CRM בעברית נחשבת לאחת המערכות המתקדמות והמפותחות ביותר בתחום ומיועדת עבור סוגי עסקים שונים המעוניינים לשמור על רמת תחרות גבוהה על מנת לשמר את קהל הלקוחות שלהם.

אילו יתרונות של מערכת CRM בעברית?

מדובר על תוכנה אשר יש לה יכולת להתנהל בצורה הטובה והיעילה ביותר על מנת לאפשר לחברות לשמר את הלקוחות שלהם בצורה הטובה ביותר. מדובר על תוכנה איכותית, מקצועית וטובה אשר יכולה לתרום לחברות רבות, בין אם מדובר על חברות גדולות או בין אם מדובר על חברות קטנות, זאת בשל העובדה כי תוכנה מאפשרת לבצע שימור לקוחות וגם גיוס של לקוחות חדשים. התוכנה עובדת בצורה חכמה ביותר ולכן יש אפשרות לשלוח תזכורות לגבי טיפול בלידים וגם לטפל בלידים בו זמנית תוך אפשרות לנתב את הלידים לאנשים המתאימים. יתרה מכך, מדובר על תוכנה המסוגלת לבצע פעולות רבות וכך לאפשר לבעלי העסקים להיות עם היד על הדופק בכל הקשור לניהול העסק שלהם.

לצורך הטמעת תוכנה CRM יש צורך בשפה האנגלית וחשוב לזכור כי לא כולם חשים בנוח בשפה העברית. מדובר על תוכנה שתהיה אידאלית עבור עובדים שאינם מפגינים שליטה בשפה האנגלית ולכן מדובר על פתרון משולם עבורם.

עם זאת, פעמים רבות חברות מגייסות עובדים חדשים והם חווים קושי להתנהל במקום ולכן שימוש בתוכנה בשפה העברית עשוי להקל עליהם. השימוש בתוכנה בשפה העברית עשוי להקל עליהם להרגיש בנוח במקום עבודה חדש ואף לתרום רבות לקליטה שלהם במקום העבודה. בצורה הזאת, עובדים חדשים יכולים למצוא את עצמם נכנסים לעניינים בצורה מהירה יותר והדבר יוביל לתפוקה איכותית במקום העבודה. עם זאת, בסופו של דבר, אנו חיים בישראל ולכן זה רק הגיוני לעשות שימוש בתוכנה בשפה העברית- מדובר על תוכנה שתהיה פשוטה ונוחה יותר לעובדים וההנהלה.

 כאמור, בין אם מדובר על חברות קטנות או גדולות, אין ספק כי מדובר על נוחות שימוש לאורך זמן רב. התוכנה מאפשרת לחברות להתנהל בצורה חכמה ואפקטיבית יותר ומספקת את כל הצרכים של החברות. יתרה מזאת, על מנת לשפר את מערכת CRM ההטמעה של התוכנה בחברה יש חשיבות לעשות שימשו בתוכנה בעברית- אין כל ספק כי מדובר על האופציה הנוחה והאיכותית ביותר לשימוש, זאת בשל העובדה כי ייתכן ולא כל העובדים שולטים בשפה האנגלית, מה שעשוי לסבך את השימוש בתוכנת CRM.

 מה הייחודיות מערכת CRM בעברית?

לשאלה מה הייחודיות של התוכנה בעברית, כדאי להבין כי מדובר על מערכת CRM המתאימה לקהל בישראל ולכן מאפשרת לנהל את כל נושא קשרי הלקוחות בצורה יעילה וטובה ביותר.

מעקב אחר הנתונים המתקבלים: התוכנה מאפשרת למנהלים לעקוב אחר כל הנתונים המתקבלים לכל הלקוחות בזמן אמת, וכך ניתן לקבל החלטות בזמן אמת.

ניהול פרמטרים שונים בעסק: נוסף על כך, התוכנה מאפשרת לחברות לנהל את הפרמטרים השונים כמו הנהלת חשבונות, ניהול משימות ומעקב אחר מכירות.

ללא עיכובים מיותרים: מרבית העובדים יעדיפו לעבוד על תוכנה המתנהלת בעברית כי הדבר עשוי להוביל להתנהלות חלקה יותר בעבודה ללא עיכובים מיותרים.

מילוי טפסים בקלות: נוסף על זאת, ניתן למלא טפסים בקלות יתרה, מה שיכול להביא להקלה בקרב מערכות השיווק.

 תמיכה והדרכה בעברית: נוסף על כך, ניתן ליהנות מהדרכה ותמיכה בעברית במקרה של תקלה בתוכנה- אין ספק כ מדובר על יתרון משמעותי ביותר, מה שיאפשר לכם לחסוך אנרגיה רבה במקרה של בעיה.

מערכת CRM
תוכן עניינים

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך...

אורורה CRM – פתרונות CRM בהתאמה אישית לעסקים גדולים ובינוניים | 077-9977921 | office@aurora-mantle.com
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם בטופס הבא:
דילוג לתוכן