פיתוח מערכת לעסקים קטנים

פיתוח מערכת לעסקים קטנים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

רק עם Aurora CRM


פיתוח מערכת לעסקים קטנים CRM מתאים לכל מי שעכשיו פתח עסק חדש. שכרתם משרד, עיצבתם אותו באופן שמביא לידי ביטוי את התדמית שאתם מעוניינים ליצור בקרב שותפים ולקוחות, מיינתם מועמדים ובחרתם עובדים. אולם האם נתתם את הדעת באופן מספק על יצירת תשתית מחשוב משרדית לניהול יעיל, חסכוני ונוח של העסק? השאלה הזו הולכת ונעשית חשובה ככל שהעסק קטן יותר, זקוק למספר קטן יותר של עובדים והעלויות הכרוכות בעודף עובדים, בתחזוקה מיותרת של רשת מחשבים ואנשי תמיכה טכנית או אבטחת מידע וביתר מאפייני המשרד הישן והמסורבל, עלולות למנוע ממנו להגיע להצלחה כלכלית.

הבשורה הטובה היא שבימינו תוכלו לנהל משרד על כל המשתמע מכך,

 ובכלל זאת ניהול יעיל ומסודר של קשרי הלקוחות שלכם (CRM) מבלי שתזדקקו למחשבים, עובדים או תשתיות כלשהן פרט למכשיר נייד עם חיבור ל-Wi-Fi. אך לשם כך, עליכם להטמיע בעסק שלכם פתרונות CRM המתאימים לצרכיו הייחודיים, בעזרת חברה המעסיקה אנשי מקצוע מנוסים המתמחים בהתאמה אישית של מערכות לניהול עסקים קטנים לכל לקוח ולקוח.

המובילה בתחום מערכות CRM לעסקים היא מיקרוסופט,

 שהשיקה את Microsoft Dynamics 365 – סדרה של אפליקציות ענן מסונכרנות המספקות לכם ממשק נוח לשימוש וקל לתפעול, גישה נוחה ומאובטחת לנתונים הרלוונטיים עבור עובדי החברה מכל מקום וכל רשת ואפשרות לאחסון מגובה ומאובטח של כל הנתונים בענן (כלומר, על מספר שרתים חזקים ומוגנים במיטב טכנולוגיית אבטחת המידע הקיימת כיום).

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך...

מערכת CRM

מערכת CRM – ניהול לקוחות בקלות

בעלי עסקים המעוניינים לשפר את העסק שלהם ולבצע ניהול לקוחות בקלות יכולים לעשות שימוש במערכת CRM אשר תשפר את דפוסי ניהול הלקוחות

חשבונית של מערכת CRM

תוכנת CRM – מה זה crm

תוכנת CRM היא קטגוריה של פתרונות תוכנה העוסקת במערכות שונות לניהול לקוחות החל ממכירות ועד שירות ושיווק. מדובר על מערכת המסייעת להפוך